Çağrı Lojistik, gezegenimiz, toplumumuz, ürün mirasımız, kaynak kullanımı gibi alanlarda sorumlu bir şirket olarak faaliyet göstermeyi taahhüt eder.

Sorumluluk ve güvenilirlik bilinci ile kişiye özel ve en verimli lojistik çözümleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

Çağrı Lojistik, Ortadoğu’nun Türkiye merkezli önde gelen lojistik servis sağlayıcısı olmayı taahhüt ediyor.

Kalite yönetim sisteminin gereklerini yerine getirerek, etkinliğini sürekli iyileştirerek gelişmesini sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Çağrı Lojistik, vizyonumuzun her geçen gün arttığını, misyonumuzun her geçen gün daha diri hale geldiğini ve geleceğini sizlere taahhüt ediyor.

Hayatımızın her noktasında gerekli gördüğümüz karşılıklı güven bizim en büyük mottolarımızdan bir tanesi. Çağrı Lojistik, sizlere karşılıklı güveni taahhüt ediyor.

30 seneyi aşkın sektör tecrübemizle sizlere en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

Müşteri memnuniyetinin en önemli etkenlerden biri olduğu bu sektörde, Çağrı Lojistik sizlere memnuniyet taahhüt ediyor.

Çağrı Lojistik, kendisi, ekibi ve müşterileriyle kurduğu ''sağlıklı'' kooperasyon üçgeniyle sizlere, iş birliği taahhüt ediyor.

01

Çağrı Lojistik

Geleceğe Hizmet...

Yenilikçi yaklaşımımızla tecrübelerimizi, geleceği şekillendirmek ve ona hizmet etmek için kullanıyoruz. Müşteri memnuniyeti, her fırsatta belirttiğimiz ''karşılıklı güven'' mottolarımızla siz değerli müşterilerimize, lojistik ve diğer alanlarda ''kalite'' tanımına yeni bir boyut getirdiğimiz hizmetlerimizi sunmaktan büyük bir onur duyuyoruz. 30 yılı aşkın sektör tecrübesiyle Çağrı Lojistik, siz değerli müşterilerine en hızlı ve en verimli geri dönüşleri sağlamak adına, bir e-posta ve bir telefon kadar uzağınızda.