1. En hızlı ve güvenli teslimat yapacak şekilde tüm lojistik ihtiyaçlarınıza anında yanıt vermekteyiz. Yüklemelerinizi ve projelerinizi en iyi biçimde yapmak için azami özen ve dikkat gösteriyoruz. Sizlere katma değerli servisler ve en iyi tedarik zincirleri sunarak sizleri rekabetin bir adım önüne taşıyoruz. Tüm konteyner yüklemeleriniz FCL ve LCL servisler ile, charter ve dökme gemi yüklemeleriniz için önde gelen armatörlerle olan hacimlerimiz sayesinde rekabetçi navlunlar sağlamaktayız. Aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışı kara ve hava taşımalarınız için uygun fiyatlar sunmaktayız. Deneyimli ekibimiz ve gelişmiş IT sistemlerimiz ile tüm kural ve uygulamalar çerçevesinde maliyetler kontrol edilerek yüklerinizi zamanında ulaştırmaktayız.


  DENİZ TAŞIMACILIĞI

  FCL / LCL yüklemeler, charter ve dökme yüklemeler gibi denizyolu taşımacılık faaliyetlerini yürütmekteyiz. Büyük armatörler ile mevcut hacimlerimiz ve kontratlarımız sayesinde en optimal navlunları sunmaktayız.


  HAVA TAŞIMACILIĞI

  Tüm hava kargo yüklemeleriniz ve projeleriniz için kapıdan kapıya çözümler sunmaktayız.


  KARA VE DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI

  Multimodal veya kapıdan kapıya taşımalarınız için kara ve demiryolu nakliye hizmetlerini sunmaktayız. Bununla birlikte müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yurtiçi veya yurtdışı kara ve demiryolu taşıma hizmetlerini yürütmekteyiz. Deneyimli ekibimiz ve gelişmiş IT sistemlerimiz ile tüm kural ve uygulamalar çerçevesinde maliyetler kontrol edilerek yüklerinizi zamanında ulaştırmaktayız.


  KURU LİMAN VE DEPOLAMA

  Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kuru liman, gümrüklü ve gümrüksüz depolama ve antrepo hizmetleri sunmaktayız.


  TRANSİT ULAŞIM VE GÜMRÜKLEME

  Türkiye’nin Avrupa, Asya ve Ortadoğu’da köprü konumunda olması sebebiyle müşteri ihtiyaçlarına göre denizyolu, karayolu, demiryolu taşıma ve depolama ile gümrük hizmetleri kombine olarak sunmaktayız.


  PROJE KARGO

  Büyüklüğünden bağımsız olarak tüm dünyaya charter ve toplu yük hizmetleri sunmaktayız.
Gümrük belgelerinin hazırlanması ve malların ithalatını ve ihracatını kolaylaştırmak için gönderilerin yürürlükteki tüm yasalara uygun olmasının sağlanması, ödenecek vergi ve vergilerin belirlenip takip edilmesi ve müşteri adına ödemelerin işleme koyulması hizmetidir.
 • Gümrük Formlarını Hazırlama ve Dosyalama
 • Gönderileri Düzenleme ve Sınıflandırma
 • Ayrıntılı Gönderi ve Takip Kayıtları Oluşturma
 • Vergi ve Tarife Ödemelerini Belirleme
 • Ticaretle İlgili Bilgi Tabanını Koruma

Karar Verme ve Sorun Çözme - En iyi çözümü seçmek ve sorunları çözmek için bilgileri analiz etmek ve sonuçları değerlendirmek.

İdari Faaliyetleri Gerçekleştirme - Bilgi dosyalarının bakımı ve evrak işlenmesi gibi günlük idari görevleri yerine getirmek

Başkaları İçin Bilginin Anlamını Yorumlama - Bilginin ne anlama geldiğini ve nasıl kullanılabileceğini tercüme etmek veya açıklamak.

Verileri veya Bilgileri Analiz Etme - Bilgileri veya verileri ayrı bölümlere ayırarak temeldeki ilkeleri, nedenleri veya gerçekleri tanımlamak.

Forwarding