ÇAĞRI Grubu olarak, platformumuz ve nakliye konusundaki deneyim zenginliğimiz sayesinde, yükünüzün her zamankinden daha hızlı ve güvenli hareket etmesini sağlamak için kullanabileceğiniz verimli lojistik çözümleri sunuyoruz. Ticaretimiz kolaylaştırmaya ve maliyetlerinizi düşürmeye yönelik ayrıcalıklarınızı keşfetmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yurtiçi Taşımacılık

Yükünüzün yolculuğu bir limanda başlar veya biter. Yükünüzün kapıdan kapıya, karayolu ve/veya demiryolu çözümlerimizle nihai varış noktasına sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Kargo / Nakliye

Sektöre yeni bir boyut ve rekabet kazandırarak kargo ve nakliye alanında hızlı, güvenilir ve 7/24 erişilebilirlik avantajlarımızla tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)'nin her noktasında faaliyet göstererek sektörün en büyük network ağlarından birine sahibiz.

  • Tüm temsilciliklerimize 7/24 ulaşabilirsiniz.
  • Sahip olduğumuz geniş çalışma alanı ve partnerlerimizle tüm kargo ve nakliyelerinizi en hızlı şekilde göndermekteyiz.
  • En büyük vaadimiz, her zaman olduğu gibi ''güvenilirliğimizdir.''

Gümrük belgelerinin hazırlanması ve malların ithalatını ve ihracatını kolaylaştırmak için gönderilerin yürürlükteki tüm yasalara uygun olmasının sağlanması, ödenecek vergi ve vergilerin belirlenip takip edilmesi ve müşteri adına ödemelerin işleme koyulması hizmetidir.
  • Gümrük Formlarını Hazırlama ve Dosyalama
  • Gönderileri Düzenleme ve Sınıflandırma
  • Ayrıntılı Gönderi ve Takip Kayıtları Oluşturma
  • Vergi ve Tarife Ödemelerini Belirleme
  • Ticaretle İlgili Bilgi Tabanını Koruma

Karar Verme ve Sorun Çözme - En iyi çözümü seçmek ve sorunları çözmek için bilgileri analiz etmek ve sonuçları değerlendirmek.

İdari Faaliyetleri Gerçekleştirme - Bilgi dosyalarının bakımı ve evrak işlenmesi gibi günlük idari görevleri yerine getirmek

Başkaları İçin Bilginin Anlamını Yorumlama - Bilginin ne anlama geldiğini ve nasıl kullanılabileceğini tercüme etmek veya açıklamak.

Verileri veya Bilgileri Analiz Etme - Bilgileri veya verileri ayrı bölümlere ayırarak temeldeki ilkeleri, nedenleri veya gerçekleri tanımlamak.

Kargo / Nakliyat