ÇAĞRI Grubu olarak, platformumuz ve nakliye konusundaki deneyim zenginliğimiz sayesinde, yükünüzün her zamankinden daha hızlı ve güvenli hareket etmesini sağlamak için kullanabileceğiniz verimli lojistik çözümleri sunuyoruz. Ticaretimiz kolaylaştırmaya ve maliyetlerinizi düşürmeye yönelik ayrıcalıklarınızı keşfetmek için bizimle irtibata geçin.

Yurtiçi Taşımacılık

Yükünüzün yolculuğu nadiren bir limanda başlar veya biter. Yükünüzün kapıdan kapıya, karayolu ve/veya demiryolu çözümlerimizle nihai varış noktasına sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştırılmasında yönelik hizmetlerimizi keşfedin.

Kargo / Nakliye

Çağrı Lojistik, sektöre yeni bir boyut ve rekabet kazandırdığı kargo ve nakliye alanında hızlı, güvenilir ve 7/24 erişilebilir olmanın avantajını tüm müşterilerine sunmaktadır.

Türkiye'nin her noktasına ulaşabilirliğinin yanında Çağrı Lojistik, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)'nde, sektörün en büyük network ağına sahiptir.

  • Tüm temsilciliklerimize anında ve 7/24 ulaşabilirsiniz.
  • Sahip olduğumuz geniş çalışma alanı ve partnerlerimizle tüm kargo ve nakliyeleriniz en hızlı şekilde gönderilir.
  • Günden güne artan tecrübesiyle Çağrı Lojistik, tüm gönderilerinizi hızlı ve verimli şekilde adrese ulaştırır.
  • En büyük vaadimiz, her zaman olduğu gibi ''güvenilirliğimizdir.''
Gümrük belgelerinin hazırlanması ve malların ithalatını ve ihracatını kolaylaştırmak için gönderilerin yürürlükteki tüm yasalara uygun olmasının sağlanması, ödenecek vergi ve vergilerin belirlenip takip edilmesi ve müşteri adına ödemelerin işleme koyulması hizmetidir.
  • Gümrük Formlarını Hazırlama ve Dosyalama
  • Gönderileri Düzenleme ve Sınıflandırma
  • Ayrıntılı Gönderi ve Takip Kayıtları Oluşturma
  • Vergi ve Tarife Ödemelerini Belirleme
  • Ticaretle İlgili Bilgi Tabanını Koruma

Karar Verme ve Sorun Çözme - En iyi çözümü seçmek ve sorunları çözmek için bilgileri analiz etmek ve sonuçları değerlendirmek.

İdari Faaliyetleri Gerçekleştirme - Bilgi dosyalarının bakımı ve evrak işlenmesi gibi günlük idari görevleri yerine getirmek

Başkaları İçin Bilginin Anlamını Yorumlama - Bilginin ne anlama geldiğini ve nasıl kullanılabileceğini tercüme etmek veya açıklamak.

Verileri veya Bilgileri Analiz Etme - Bilgileri veya verileri ayrı bölümlere ayırarak temeldeki ilkeleri, nedenleri veya gerçekleri tanımlamak.

Kargo / Nakliye