01

Kilometre Taşları

Hızlı Çözüm, Verimli Sonuç..

Kilometre Taşları

02

Kilometre Taşları

Hizmette Yeni Bir Boyut

Ortadoğu’nun Türkiye merkezli önde gelen lojistik servis sağlayıcısı olma amacının yanı sıra Çağrı Lojistik, 30 seneyi aşkın sektör tecrübesi ile Denizyolu, Havayolu, Karayolu, Kuru liman ve Depolama, Transit işlemler, Proje yüklemeleri gibi “lojistiğin her alanında” güvenilir, profesyonel hizmetler sunarak Türkiye’de sektöründe lider firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Yeni yatırımlarıyla beraber sahip olduğu network ağı ile en verimli ve ekonomik servisleri sunan; farklı birimleri yöneten verimli, kalifiye, tecrübeli ekibi ile operasyonlarımızın başarısı her gün artmaktadır.

03

Tarihçemiz

En İyiye Adım Adım

KURULUŞ

Çağrı Lojistik, 1998 yılında, Ahmet Dönüş ve Mehmet Can Dönüş tarafından Mersin'de sektörünün en iyisi olma amacıyla kurulmuştur.

1998

BÜYÜME

Taşucu - Girne (K.K.T.C) ve Mersin - Magosa (K.K.T.C) güzergahlarını içeren bir hat oluşturarak, ortağı olduğumuz Filo Denizcilik firması kuruldu.

2010

GELİŞME

Karapınar/Konya bölgesinde kurulan, yüksek kapasiteli besi dana çiftliğimiz ile hayvancılık sektörüne adım atılmıştır.

2010

TECRÜBE

Sizlere olan hizmetlerimizi çeşitlendirmek amacıyla oluşturduğumuz; Forwarder, İhrakiye ve Gemi Acentalığı birimlerimiz aktif edilmiştir.

2020
Teklif Al

Bizimle iletişime geçerek teklif alabilirsiniz.

Yeni yatırımlarımızla beraber sahip olduğumuz network ağı ile en verimli ve ekonomik servisleri sunuyoruz. Kişiye özel hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al