01

Kariyer

Çağrılı Olmak Ayrıcalıktır

Çünkü geleceği biz şekillendiriyoruz.

Kooperatif, ne yaptığını bilen ve karşılıklı güvenin esas alındığı bir çalışma ortamında başarı kaçınılmazdır. Biz, geleceği beklemek yerine onu inşa edenleriz.
"Değişimin sırrı, eski ile savaşmak değil, tüm enerjini yeniyi inşa etmeye odaklamaktır." Sokrates

İnsan Kaynakları Yönetiminde birinci sınıf bir lider olmak; Çalışanlarımıza tutarlı ve yüksek kalitede güvenilir İnsan Kaynakları hizmetleri sunmada mükemmelliğe ulaşma taahhüdümüz. Öğrenmeye ve sürekli gelişime olan tutkumuz.

Dürüstlük ve Güvenin Desteklenmesi; Taahhütlerimizi onurlandırır ve adalet, saygı, dürüstlük ve güveni teşvik edecek şekilde iş yaparız.

Müşterilerimize Odaklanma; Hizmet tutkumuz var ve müşterilerimizin işlerini tanımayı, ihtiyaçlarını öngörmeyi ve beklentileri aşmayı taahhüt ediyoruz.

İK Uygulamalarımız

İK uygulamaları, insan kaynakları personelinizin liderliğini geliştirebileceği araçlardır. Bu, devam eden performans değerlemelerinin gerçekleştirilmesinde yönetime yön vermek ve yardımcı olmak için sistemler tasarlamak gibi kapsamlı eğitim kursları ve motivasyon programları geliştirme uygulamasıyla gerçekleşir.

Eğitim ve değerlendirme performansı sağlamak, çalışanların şirketleri tarafından desteklenmelerine yardımcı olur ve bu da daha fazla işyeri taahhüdüne yol açar. Başka bir deyişle, kaliteli İK uygulamaları, çalışanların şirketlerine karşı olan duygusal bağlılığını artırır.

İşe mi ihtiyacınız var?

İsterseniz genel başvuru yapabilir isterseniz aşağıdaki açık pozisyonlara başvurabilirsiniz.

Genel başvuru için buradaki formu indirip ik[at]cagrilojistik.com.tr adresine mail göndermeniz yeterlidir.

Başvuru Formu


02

Çağrı Lojistik

Açık Pozisyonlar