01

Değerlerimiz

Mükemmele Doğru

Mükemmeli ve yüksek başarıyı hedefleriz. Müşteri memnuniyetini esas alan yapımızla rekabete yeni bir boyut getirmekteyiz.

Toplumun İlerleyişi

Kültürüne ve değerlerine sahip çıkan, çağdaş ve ilerici bir toplumun inşasında kurum ve birey olarak kendimizi sorumlu hissederiz. Bu duyarlılığımızla topluma örnek oluruz.

02

Mükemmeli Hedefleriz

Deneyim ve Gelenek

Spedisyon, lojistik ve taşımacılık alanındaki hizmetlerimiz 30 yılı aşkın bir süredir pürüzlü bir elmas haline gelmiştir. Size iyi bir tavsiye vereceğiz, her şeye güvenilir bir şekilde bakacağız ve pürüzsüz bir süreç izleyeceğiz.

Kapsamlılık ve Maksimum Çaba

Mümkün olan azami çaba ve dikkatle taşıyoruz. İster gündüz, isterse gece olsun, müşterilerimize yükleme, boşaltma, varış ve ayrılış saatlerini detaylı kontrollerden sonra gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.

Bireysel Çözüm

Her müşteriye ve hesaba bireysel olarak yaklaşıyoruz. İster ulaşım isterse diğer lojistik hizmetler olsun, verilen durum için en iyi ve en etkili çözümü önereceğiz.

03

İnsiyatif ve Sorumluluk Alırız

Sigorta ve Garanti

Şirket olarak profesyonel tazminat sigortası ile korunuyoruz, çalışanlarımız da öyle. Sözleşmeli taşıyıcılarımızı iç denetim ile kontrol ediyoruz ve onlar da her zaman uygun şekilde sigortalanıyor. Bunun dışında size yükleme ve boşaltma sürelerini ve hizmetlerimizin en yüksek kalitesini garanti edebiliyoruz.

Para Tasarrufu İçin Optimize Edilen Ağ

Çağrı Lojistik, artan nakliye maliyetlerinizi düşürmek ve daha iyi hizmet sunmak için ağımızı optimize etmenin en iyi yollarını, belirlemek için sizinle birlikte çalışır.

04

Müşterilerimize Karşı Sorumluyuz

Tecrübeli Personel

Tüm çalışanlarımız, her türlü kargo için tüm dökümantasyon gereklilikleri dahil olmak üzere, nakliye sürecinin tüm yönlerinde deneyimlidir. Personel deneyiminin yanı sıra, şirketimiz sektör tecrübesinin vermiş olduğu bilgi birikimiyle tüm yönlendirme, yönetme ve geliştirme projelerinde üst düzey başarı, hassasiyet ve memnuniyet göstermektedir. Sektöründe fark yaratan, rekabette çığır açan Çağrı Lojistik, tüm deneyim ve tecrübelerini sizleri memnun etmek için kullanmaktadır.