Çağrı Lojistik

Geleceğe Hizmet Etmek...

Çağrı Lojistik

Taşımacılıkta Yeni Dönem...

Çağrı Lojistik

Değişimin Öncüsü...

Çağrı Lojistik

Hızlı, Ekonomik ve Güvenilir..

Gümrükleme

Karşılıklı güven mottosuyla en iyi hizmeti vermekteyiz.

Kargo / Nakliyat

Kargo ve nakliyeleriniz tarafımızca en hızlı şekilde ulaştırılır.

Forwarding

Tüm lojistik ihtiyaçlarınızı azami özen ve dikkatli şekilde karşılamaktan memnuniyet duyuyoruz

Deniz Taşımacılığı

Gümrük Müşavirliği

01

ÇAĞRI LOJİSTİK

Geleceği Şekillendiren Lojistik Şirketi

Çağrı Lojistik olarak vizyonumuz ve misyonumuz; Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunarak en üst düzeyde memnuniyet garanti etmek, dengeli ve sürekli büyüme ile lojistik sektöründe, lider, saygın, güvenilir şirket olmak için, beklentilerin üzerinde ürün ve hizmetler sunarak, artan sayıda sadık müşteriler yaratmak, yeniliklere açık, etkin, dinamik ve katılımcı yönetim prensiplerini benimsemek ve uygulamaktır. Bunun yanı sıra, kalite, hizmet ve teknolojik gelişmelerin takipçisi ve öncüsü olarak, müşterilerine yaratıcı çözümler üretmek suretiyle, topluma, çalışanlarına ve iş ortaklarına kattığı değeri arttırmak, kalite yönetim sisteminin gereklerini yerine getirerek, etkinliğini sürekli iyileştirerek gelişmesini sağlayabileceğimiz bir ortam hazırlamak, kendimize edindiğimiz en büyük misyonlardan biridir.

02

Faaliyetlerimiz

Faaliyetlerimiz

01

Gümrükleme

Gümrükleme süreci ülkeden ülkeye ve limandan limana farklılık gösterir, ancak baş ağrısı olması gerekmez. İhtiyacınız olan her yerde, size g..

Gümrükleme

02

Kargo / Nakliyat

ÇAĞRI Grubu olarak, platformumuz ve nakliye konusundaki deneyim zenginliğimiz sayesinde, yükünüzün her zamankinden daha hızlı ve güvenli har..

Kargo / Nakliyat

03

Forwarding

En hızlı ve güvenli teslimat yapacak şekilde tüm lojistik ihtiyaçlarınıza anında ve verimli bir şekilde cevap veriyoruz. Yüklemelerinizi ve ..

Forwarding

04

Deniz Taşımacılığı (Ro-Ro ve Yolcu)

ÇAĞRI Grubu, yurtiçi hizmetlerinin yanı sıra, KKTC'nin en büyük ve en güvenilir lojistik şirketi olarak 32 yıldır seçki..

Deniz Taşımacılığı (Ro-Ro ve Yolcu)

05

Tarım (Mısır, Limon)

Çağrı Lojistik aynı zamanda yüksek rekabet ve alternatif oluşturduğu sektöründe tarım da iştirak etmektedir.Karapınar/Konya bölgesinde mısır..

Tarım (Mısır, Limon)

06

Hayvancılık (Besi Çiftliği)

Çağrı Lojistik, tüm sektörlerin yanında hayvancılık ile de uğraşmaktadır.Karapınar/Konya bölgesinde 800 baş besi dana çiftliğimiz mevcuttur...

Hayvancılık (Besi Çiftliği)

03

Haberler

Bizden Haberler

Sizlere daha iyi ve daha kapsamlı bir hizmet verebilmek adına yeni website

04

Değerlerimiz

Tecrübenin İmzası..

05

Kilometre Taşları

Hızlı Çözüm, Verimli Sonuç..

Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmak ve en üst düzeyde memnuniyet garanti etmek adına bir çok adım ve yeniliğe imza attık. Vizyonumuz ve misyonumuz ilk günkü kadar diri ve önemlidir. Şirketimizin saygın imajını korurken, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, attığımız adımlardaki en büyük motivasyonumuz olmuştur. Adım adım yeni bir geleceğe...

06

İstatistiklerimiz

Geçmişten Bugüne...

56312 +

Km Yol Yaptık

69753 +

Müşterimizi Mutlu Ettik

98632 +

Yolcu Taşıdık

75615 +

Kargo Teslim Ettik